V-серия

LG V60

LG V60

11 408 грн

LG V50S Dual screen

LG V50S Dual screen

11 052 грн

LG V50S ThinQ

LG V50S ThinQ

7 130 грн

LG V35 ThinQ

LG V35 ThinQ

5 348 грн

LG V50 ThinQ

LG V50 ThinQ

5 882 грн

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

5 348 грн

LG V30 Plus

LG V30 Plus

4 884 грн

LG V30

LG V30

4 349 грн

LG V20

LG V20

3 244 грн

LG V10

LG V10

2 317 грн

Якщо шукаєте собі новенький смарт, і обмежені в засобах, то ви заглянули в потрібне місце! Смартфони LG серії V, відомі відмінною якістю і низькою ціною. У LG багатий асортимент, серед гаджетів бренду кожен зможе знайти собі відповідний апарат. Бренд старий і перевірений, техніка компанії вже давно зарекомендувала себе високим рівнем. Якщо хочете купити привабливий і досить потужний смартфон, то інтернет магазин «LG» запропонує вам моделі кращої якості за найдемократичнішою ціною в Україні. Виробник пропонує моделі різних цінових сегментів, на цій сторінці ви можете побачити кращих представників серії V. Вони належать до категорії недорогих смартфонів LG і можуть порадувати любителів бюджетного сегмента. Ціна на смартфони LG серії V завжди тримається на демократичному рівні, що також значно підвищує їх популярність. Купити смартфон LG в Україні можна за найкращою ціною в інтернет магазині «LG».

Смартфони LG особливості

Бренд досить «плідний» і нові смартфони LG виходять регулярно, у кожного модельного ряду свої особливості. Перша, ніж виділяються телефони LG серії V, це демократичні ціни. Друга в якісних матеріалах і висококласної збірці. Третя особливість смартов LG в тому, що вони слідують сучасним тенденціям як в технічному наповненні, так і в дизайні. Завдяки такому підходу їх апарати мають кращі відгуки. Зважившись придбати смартфон LG серії V, отримаєте відмінний апарат середньої потужності для різноманітних задач. За своєю ціною телефони LG відкривають всю повноту можливостей розумного телефону.

Головні фішки і переваги смартфонів LG

Кожен бажаючий може купити телефон LG в Вінниці, Запоріжжі або Києві, в інтернет магазині «Елджі». У нашому каталозі ви зможете вибрати модель, яка підійде саме вашим цілям. Що можна сказати, десятиліття на міжнародному ринку, безліч моделей і значне число фанатів це показник. Купити смартфон LG версії V, можна точно підібравши під найрізноманітніші потреби. Кожен апарат пропонує свій набір доступних можливостей. Смартфони LG виробляються із застосуванням новітніх технологічних рішень, з мінімальним залученням людини, що знижує кількість браку.

Чому варто купити у нас?

Моделі цієї лінійки утримують певну популярність серед поціновувачів бренду. Гаджети вражають відмінним поєднанням ціни на телефони LG і якості. Купуйте смартфон LG, і в вашому розпорядженні завжди буде гаджет, який точно не підведе. Інтернет магазин «LG», пропонує кращі ціни і два роки гарантії. Купуйте телефон LG в нашому інтернет магазині, і отримаєте техніку безпосередньо зі складів виробника.