G-серия

LG G9 Velvet

LG G9 Velvet

8 128 грн

LG G8S ThinQ

LG G8S ThinQ

9 269 грн

LG G9

LG G9

8 378 грн

LG G8X Dual screen

LG G8X Dual screen

10 695 грн

LG G8X

LG G8X

6 417 грн

LG G8 ThinQ

LG G8 ThinQ

6 417 грн

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ

4 207 грн

LG G6

LG G6

3 209 грн

LG G5

LG G5

3 030 грн

LG G4

LG G4

2 959 грн

LG G3

LG G3

2 852 грн

Інтернет магазин «LG» пропонує вам ознайомитися з асортиментом, який пропонує цей корейський бренд. Телефони LG, виділяються відмінною якістю і різноманіттям, серед якого можна знайти пристрої для самих різних цілей. За свою історію бренд зарекомендував себе як виробник якісної, преміальної техніки. Стильні, потужні апарати за своєю ціною пропонують відмінну функціональність і відповідну вартість. Ціни на телефони Елджі розрізняються суттєво, виробник розділяє моделі на бюджетні, середнього цінового сегмента і преміум гаджети. На цій сторінці ви можете ознайомитися з телефонами LG з флагманської лінійки «G».

Смартфони LG в чому особливості лінійки «G»

Техніка цієї серії регулярно представляє на суд споживачів найпотужніші флагмани компанії. Телефони Елджі цієї серії вражають якістю і збирають найкращі відгуки. 2013 рік став знаковим для цієї серії телефонів подарувавши нам LG G2 який заклав основу всієї цієї лінійки. Також варто розуміти, що ця лінійка телефонів включає пристрої преміум-класу за відповідною ціною. Все смартфони LG постійно вдосконалюються, збільшують перелік пропонованих можливостей і моделей серії «G» це стосується в першу чергу.

Переваги смартфонів LG

Вибрати кращий варіант, особливо коли вибираєш серед кращих, завдання складне. Телефони Елджі гарні за багатьма показниками і демонструють значну перевагу перед конкурентами. Серія «G» пропонує користувачам кращу якість за відповідною ціною. Всі телефони LG мають, як відмінності, так і значні подібності, які об'єднують їх в один модельний ряд. Власне, ріднять смартфони LG якісні матеріали, відмінна збірка, чудові камери і своєрідний стиль. При створенні смартфонів LG, застосовуються найсучасніші технології, також телефони Елджі проходять серйозні перевірки перш ніж відправитися на прилавки магазинів.

Чому Варто купити у нас?

Самі по собі смартфони LG цієї гілки більш ніж відомі в світі, а також постійно зростають в популярності серед користувачів. Вони пропонують своїм власникам вражаюче поєднання ціни та якості. Купити телефон LG в Запоріжжі, та й в Україні в цілому, ви можете у нас за найкращою ціною. Інтернет-магазин «Елджі» пропонує кращі умови і гарантію в Україні 2 роки. У нас демократичні ціни і відмінний сервіс. Купити смартфон LG в Україні, можна з гарантією якості в інтернет-магазині «LG». Ми перевіряємо одержувані апарати і видаємо власну гарантію. Це означає, що, купивши телефон LG у нас, не знадобиться шукати інші сервісні центри і переплачувати, для цього є ми.